Nordexx – põhjamaise kvaliteediga
soodne rehv

Nordexx on ehedalt põhjamaine rehvitootja, mis on eriti tugevalt esindatud Skandinaavias.

Nordexx rehvid on suunatud eelkõige Euroopa ja Ameerika turgudele, kus ilmastikuolud võivad olla üllatavalt nõudlikud. Nordexxiga ei pea aga ilmastikuüllatusi kartma.

Kui on keegi, kes teab, kuivõrd karmid võivad olla Eesti talvised teeolud, siis on selleks skandinaavlased. Teadupärast võib Põhja-Euroopas talvel olla tee alla ootuste vilets, kuna ilm üllatab kõige võimalikuga – üks hetk võib olla tee lörtsine, teine hetk aga võib tuisata paksu lund.

Autojuhina tahad sa olla valmis kõikideks üllatusteks. Nii Nordexx naastrehvid kui ka lamellrehvid annavad sulle sõites turvatunde, mida saad tavaliselt nautida vaid suvel.

Nordexx WinterSafe rehvide eelised:

  • siksakiline muster terava ääremustriga, et aidata autol edasi liikuda ka jäisel teel;
  • rehvikoostis suudab taluda ka väga madalat temperatuuri, säilitades oma painduvuse;
  • tänu sügavale mustrile ja pehmemale rehvikoostisele suudab rehv liikuda läbi paksu lörtsi ja lume, püsides ikkagi teepinnaga kontaktis;
  • tänu vastassuunalisele mustrile on rehvid vaiksemad, mugavad ja haarduvad paremini.

Samas ei tule Nordexxi rehvide eest välja käia tervet varandust. Kõike ülalmainitut ja veelgi rohkemat saab nautida mõistliku hinna juures.

Naudi suvel parimat juhitavust

Kuigi Nordexx on üks parimaid valikuid talverehvide kategoorias, on ka Nordexx suverehvid märkimisväärselt kõrge kvaliteediga. Paljud Nordexxi suveperioodi tooted on loodud nõudlikele sportautodele ja kiireteks sõitudeks maanteel, kuid samas vähendavad rehvid kütusekulu ja heitgaaside teket.

Nordexxi suverehvidega saad nautida suvel järgnevaid omadusi:

  • parem juhitavus ja rohkem haarduvust;
  • vähem müra nii autost väljas kui autos sees tänu asümmeetrilisele mustrile;
  • tänu peenelt suunatud soontele saab vesi kenasti rehvi alt ära voolata, mistõttu ei teki vesiliugu;
  • laiad ääreblokid muudavad masina turvaliseks ja paremini juhitavaks;
  • tänu väiksemale veeretakistusjõule on kütusekulu väiksem.

Selliste omadustega rehve leiab Nordexxi valikus kõikidele masinatele – olgu sinu auto luukpära, linnamaastur või sportmasin, sobivad suverehvid leiad igal juhul.

Meilt saad selle kuulsa põhjamaise rehvitootja parimaid tooteid – alates suverehvidest kuni naastrehvideni, alates väikeautorehvidest kuni võimsate sportautorehvideni. Küsi endale sobivas mõõdus rehvide pakkumist juba täna!

Küsi pakkumist

Aitame valida õiged rehvid! Helista meile