Soodsad suverehvid

Autosõit on palju lõbusam, kui ei pea uute rehvide pärast muretsema.
Pakume kvaliteetseid, kuid soodsaid suverehve erinevates mõõtudes.

Laos ja kohe saadaval erinevates mõõtudes suverehvid

Nordexx NS9000

Nordexx rehvid toovad sinuni eheda põhjamaise kvaliteedi. Nordexx on ehedalt põhjamaine rehvitootja, kes kuulub ühte Põhja-Euroopa juhtivasse gruppi NDI.

Loe lähemalt

Barum Bravuris 5HM

Bravuris 5HM on spetsiaalselt arendatud High Mileage koostisega, mis annab silmapaistva kilometraaži, madala veeretakistuse, ja pidamise, mille peale võib kindel olla.

Gislaved Ultra Speed 2

Ülikõrge sooritusvõimega (UHP) suverehvid, millel on asümmeetriline rehvimuster. Rehvid on mõeldud nii sõiduautodele kui ka linnamaasturitele (SUV).

Tracmax X-privilo TX3

Uus Tracmax X-privilo seeria on turule toodud. Kolmest mustrist – TX1, TX2 ja TX3 – koosnev Tracmax X-privilo tootevalikus on kokku 164 suurust vahemikus 12–20 tolli. Uue liitstruktuuri kasutamine ja optimeeritud mustrikujundus aitavad kaasa keskkonnasõbralikumatele omadustele.

Goodyear EfficientGrip Performance 2

Uus EfficientGrip Performance 2. 50% rohkem kilomeetreid, Goodyear viib sind kaugemale. See tagab teile kaks lisahooaega teel.

Loe lähemalt

Continental UltraContact

Ülivastupidav rehvisegu pakub sõidunaudingut pikaks ajaks.
Rehvide UltraContact uus YellowChili rehvisegu ja mitmekülgsem turvisemuster pakuvad ülisuurt läbisõitu ning turvalist ja tasakaalustatud sõiduelamust. Nii võite väga-väga kaua uute rehvide ostmise pärast mureta olla.

Küsi suverehvide pakkumist

Aitame valida õiged rehvid! Helista meile