GoodYear EfficientGrip Performance 2

Goodyear on teinud EfficientGrip Performance suverehvi veel paremaks!
Ülitõhus rehv, millega läbite 50% rohkem kilomeetreid kui eelmise versiooniga.

GoodYear on suutnud taaskord teha korraliku arenguhüppe. EfficientGrip Performance 2 uute suverehvidega sõidad 50% rohkem kilomeetreid. Lisaks on rehvidel parem sooritusvõime nii märjal kui ka kuival teel. Kui otsid uusi suverehve on nende puhul tegu kindla ostusoovitusega. EfficientGrip Performance 2 rehvidega sõidad väga tõenäoliselt kaks hooaega kauem ning naudid paremat teelpüsimist.

11 000 km suurem läbisõit

EfficientGrip Performance 2 rehvidega saad sõita 20% rohkem kilomeetreid, kui konkurentide rehvidega. Testis selgus, et GoodYeari rehvidel on 11 000 km võrra suurem läbisõit kui paremuselt teisel testitud konkurendil.

Läbisõit (st kuni rehvide lubatud kulumispiir on saavutatud) võrdluses konkurentide nelja uusima mudeliga suverehvide HP segmendi.

Ja konkurendid polnud sellest testis nõrgad vaid premium rehvitootjate väga head mudelid – Michelin Primacy 4, Continental PremiumContact 6, Bridgestone Turanza T005, Pirelli Cinturato P7 Blue.

Täisaruanne on saadaval aadressil: https://www.goodyear.eu/en_gb/consumer/tire-test-reports/tire-test-reports-summer.html

Parima sõiduulatusega suverehv. Testitud ja tõestatud. GoodYear

Tekst jätkub peale videot

Lühem pidurdusteekond märjal teekattel

Lisaks Mileage Plus tehnoloogiale saadavast suuremast läbisõidust on EfficentGrip Performance 2 rehv väga stabiilne ja hea juhitavusega ohuolukordades. Pidamasaamine on nii märjal kui ka kuival teel varasemate mudelitega võrreldes paranenud.

Rehvisegu väiksem jäikus lihtsustab plokkide väändumist ja vee väljajuhtimist. Pikemad haardeservad ja suurem haardeservade arv tagab vee kiire eemaldumise rehvilt, vähendades pidurdusteekonda märgades ilmastikutingimustes.

Stabiilsus ebatasastel teekatetel

EfficientGrip Performance 2 on välja töötatud ka kõrgema turvise elastsusega ja suurema paindlikkusega, et vähendada rehvi kahjustamise võimalust ebatasastel teeoludel või laias temperatuurivahemikus.

Rehvi disainis on kolm suurt ribi turvisemustri keskel. See annab parema kokkupuutepunkti teekattega võimaldades teha kiireid manöövreid ja takistustest ümberpõikamisi ilma juhitavust kaotamata.

Goodyear EfficientGrip Performance 2 suverehvidega sõitmine on vaikne ja mugav. Sisse-ehitatud veljeservakaitse annab lisakindluse, et velg jääb puutumatuks löökaugust läbi sõitmisel või vastu äärekivi põrkamisel.

Mida testitulemused näitavad

GoodYear EfficientGrip Performance 2 mudel, on saavutanud erinevates testides väga häid tulemusi.

Auto Express

Rehvimõõt: 205/55 R16

1.koht 10-st testitud rehvimargist

Allikas: Auto Express suverehvide test

Tuulilasi (FI), väljaanne: 4-2021

Rehvimõõt: 225/45R17

2.koht 8-st testitud rehvimargist

Teknikens Värld (SE)

Rehvimõõt: 225/50 R17

2.koht 10-st testitud brändist

Allikas: Teknikens Värld suverehvide test

Küsi pakkumist

Aitame valida õiged rehvid! Helista meile